RSF2JB56K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JB56K0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RSF2JB56K0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 56K OHM 2W 5% AXIAL
Datasheety: 1.RSF2JB56K0.pdf2.RSF2JB56K0.pdf
  • Zpráva
Specifikace RSF2JB56K0
Part Number RSF2JB56K0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 56K OHM 2W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1739755 pcs Datový list 1.RSF2JB56K0.pdf2.RSF2JB56K0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Série RSF Režim panel 56 kOhms
Příkon (W) 2W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména RSF 2 56K 5% A
RSF 2 56K 5% A-ND