RSF2JB51R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JB51R0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RSF2JB51R0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 51 OHM 2W 5% AXIAL
Datasheety: 1.RSF2JB51R0.pdf2.RSF2JB51R0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RSF2JB51R0
Part Number RSF2JB51R0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 51 OHM 2W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1854267 pcs Datový list 1.RSF2JB51R0.pdf2.RSF2JB51R0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Série RSF Režim panel 51 Ohms
Příkon (W) 2W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména RS 2 51 5% A
RS 2 51 5% A-ND
RS2515%A
RS2515%A-ND
RS251JA
RS251JA-ND
Provozní teplota -55°C ~ 235°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Flame Retardant Coating, Safety Poruchovost -
Detailní popis 51 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Složení Metal Oxide Film