RSF2FTR392
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2FTR392 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RSF2FTR392
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.392 OHM 2W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RSF2FTR392.pdf2.RSF2FTR392.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RSF2FTR392
Part Number RSF2FTR392 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.392 OHM 2W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1147607 pcs Datový list 1.RSF2FTR392.pdf2.RSF2FTR392.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Série RSF Režim panel 392 mOhms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RS 2 0.392 1% R
RS 2 0.392 1% R-ND
RS20.3921%R
RS20.3921%R-ND
RS20.392FR
RS20.392FR-ND
RSF2FTR392-ND
RSF2FTR392TR
Provozní teplota -55°C ~ 235°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Flame Retardant Coating, Safety Poruchovost -
Detailní popis 392 mOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Složení Metal Oxide Film