RSF2FTR300
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2FTR300 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RSF2FTR300
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.3 OHM 2W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RSF2FTR300.pdf2.RSF2FTR300.pdf
  • Zpráva
Specifikace RSF2FTR300
Part Number RSF2FTR300 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.3 OHM 2W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 544480 pcs Datový list 1.RSF2FTR300.pdf2.RSF2FTR300.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Série RSF Režim panel 300 mOhms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RS 2 0.3 1% R
RS 2 0.3 1% R-ND
RS20.31%R
RS20.31%R-ND
RS20.3FR
RS20.3FR-ND
Provozní teplota -55°C ~ 235°C Počet účastnických ukončení 2
Detailní popis 300 mOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Složení Metal Oxide Film