RSF2FT470K
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RSF2FT470K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RSF2FT470K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 470K OHM 2W 1% AXIAL
Datasheety: RSF2FT470K.pdf
  • Zpráva
Specifikace RSF2FT470K
Part Number RSF2FT470K Výrobce Stackpole Electronics Inc.
Popis RES 470K OHM 2W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1713501 pcs Datový list RSF2FT470K.pdf
Napìtí - AC - Napětí - Pracovní 2W
Napětí - Rozdělení Axial Tloušťka (Max) ±200ppm/°C
Velikost / Rozměry 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm) Série RSF
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Polarizace Axial
Ostatní jména Q4632755
RSF 2 470K 5%
RSF 2 470K 5%-ND
RSF 2 470K 5%R
RSF 2 470K 5%R-ND
Provozní teplota -55°C ~ 235°C
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Výrobní číslo výrobce RSF2FT470K Výška - Sedící (Max) -
Funkce Flame Retardant Coating, Safety FIFO je 2
Rozšířený popis 470k Ohm ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film ESR (Equivalent Resistance Series) ±1%
Popis RES 470K OHM 2W 1% AXIAL Coating, typ bydlení Metal Oxide Film