RSF2FT39K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2FT39K2 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RSF2FT39K2
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 39.2K OHM 2W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RSF2FT39K2.pdf2.RSF2FT39K2.pdf
  • Zpráva
Specifikace RSF2FT39K2
Part Number RSF2FT39K2 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 39.2K OHM 2W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 874295 pcs Datový list 1.RSF2FT39K2.pdf2.RSF2FT39K2.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Série RSF Režim panel 39.2 kOhms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RS 2 39.2K 1% R
RS 2 39.2K 1% R-ND
RS239.2K1%R
RS239.2K1%R-ND
RS239.2KFR
RS239.2KFR-ND
Provozní teplota -55°C ~ 235°C Počet účastnických ukončení 2
Detailní popis 39.2 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Složení Metal Oxide Film