RSF1JB360R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1JB360R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RSF1JB360R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 360 OHM 1W 5% AXIAL
Datasheety: 1.RSF1JB360R.pdf2.RSF1JB360R.pdf
  • Zpráva
Specifikace RSF1JB360R
Part Number RSF1JB360R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 360 OHM 1W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2365135 pcs Datový list 1.RSF1JB360R.pdf2.RSF1JB360R.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Série RSF Režim panel 360 Ohms
Příkon (W) 1W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména RS 1 360 5% A
RS 1 360 5% A-ND
RS13605%A
RS13605%A-ND
RS1360JA
RS1360JA-ND
Provozní teplota -55°C ~ 235°C Počet účastnických ukončení 2
Detailní popis 360 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Složení Metal Oxide Film