RSF1JB2R20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1JB2R20 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RSF1JB2R20
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.2 OHM 1W 5% AXIAL
Datasheety: 1.RSF1JB2R20.pdf2.RSF1JB2R20.pdf
  • Zpráva
Specifikace RSF1JB2R20
Part Number RSF1JB2R20 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 2.2 OHM 1W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2403856 pcs Datový list 1.RSF1JB2R20.pdf2.RSF1JB2R20.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Série RSF Režim panel 2.2 Ohms
Příkon (W) 1W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména RS 1 2.2 5% A
RS 1 2.2 5% A-ND
RS12.25%A
RS12.25%A-ND
RS12.2JA
RS12.2JA-ND
Provozní teplota -55°C ~ 235°C Počet účastnických ukončení 2
Detailní popis 2.2 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Složení Metal Oxide Film