RPC2010KT18R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RPC2010KT18R0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 18 OHM 10% 3/4W 2010
Datasheety: RPC2010KT18R0.pdf
  • Zpráva
Specifikace RPC2010KT18R0
Part Number RPC2010KT18R0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 18 OHM 10% 3/4W 2010 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 544921 pcs Datový list RPC2010KT18R0.pdf
Tolerance ±10% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2010 Velikost / Rozměry 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Série RPC Režim panel 18 Ohms
Příkon (W) 0.75W, 3/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2010 (5025 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm) Funkce Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Poruchovost - Detailní popis 18 Ohms ±10% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film