RPC2010KT10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC2010KT10R0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RPC2010KT10R0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 10 OHM 10% 3/4W 2010
Datasheety: 1.RPC2010KT10R0.pdf2.RPC2010KT10R0.pdf
  • Zpráva
Specifikace RPC2010KT10R0
Part Number RPC2010KT10R0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 10 OHM 10% 3/4W 2010 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 455213 pcs Datový list 1.RPC2010KT10R0.pdf2.RPC2010KT10R0.pdf
Tolerance ±10% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2010 Velikost / Rozměry 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Série RPC Režim panel 10 Ohms
Příkon (W) 0.75W, 3/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2010 (5025 Metric) Ostatní jména RPC 2010 10 10% R
RPC 2010 10 10% R-ND