RNMF12FTD301R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF12FTD301R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNMF12FTD301R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 301 OHM 1/2W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RNMF12FTD301R.pdf2.RNMF12FTD301R.pdf
  • Zpráva
Specifikace RNMF12FTD301R
Part Number RNMF12FTD301R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 301 OHM 1/2W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4312115 pcs Datový list 1.RNMF12FTD301R.pdf2.RNMF12FTD301R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Série RNMF Režim panel 301 Ohms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RNMF 1/2 T1 301 1% R
RNMF 1/2 T1 301 1% R-ND