RNMF12FTD301K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF12FTD301K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNMF12FTD301K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 301K OHM 1/2W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RNMF12FTD301K.pdf2.RNMF12FTD301K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNMF12FTD301K
Part Number RNMF12FTD301K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 301K OHM 1/2W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4083788 pcs Datový list 1.RNMF12FTD301K.pdf2.RNMF12FTD301K.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Série RNMF Režim panel 301 kOhms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RNM 1/2 T1 301K 1% R
RNM 1/2 T1 301K 1% R-ND