RNF14JAD100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14JAD100R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNF14JAD100R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100 OHM 1/4W 5% AXIAL
Datasheety: 1.RNF14JAD100R.pdf2.RNF14JAD100R.pdf
  • Zpráva
Specifikace RNF14JAD100R
Part Number RNF14JAD100R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 100 OHM 1/4W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3856208 pcs Datový list 1.RNF14JAD100R.pdf2.RNF14JAD100R.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Série RNF Režim panel 100 Ohms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RN 1/4 T1 100 5% T