RNF14GTD82K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNF14GTD82K0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 82K OHM 1/4W 2% AXIAL
Datasheety: 1.RNF14GTD82K0.pdf2.RNF14GTD82K0.pdf
  • Zpráva
Specifikace RNF14GTD82K0
Part Number RNF14GTD82K0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 82K OHM 1/4W 2% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5194498 pcs Datový list 1.RNF14GTD82K0.pdf2.RNF14GTD82K0.pdf
Tolerance ±2% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Série RNF Režim panel 82 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RN 1/4 T1 82K 2% R