RNF14FTD249K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTD249K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNF14FTD249K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 249K OHM 1/4W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RNF14FTD249K.pdf2.RNF14FTD249K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
10000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNF14FTD249K
Part Number RNF14FTD249K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 249K OHM 1/4W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4176610 pcs Datový list 1.RNF14FTD249K.pdf2.RNF14FTD249K.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Série RNF Režim panel 249 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RNF 1/4 T1 249K 1% R