RNF14FTD243K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTD243K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNF14FTD243K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 243K OHM 1/4W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RNF14FTD243K.pdf2.RNF14FTD243K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNF14FTD243K
Part Number RNF14FTD243K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 243K OHM 1/4W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5191037 pcs Datový list 1.RNF14FTD243K.pdf2.RNF14FTD243K.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Série RNF Režim panel 243 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Cut Tape (CT)