RNF12FTD348K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FTD348K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNF12FTD348K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 348K OHM 1/2W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RNF12FTD348K.pdf2.RNF12FTD348K.pdf
  • Zpráva
Specifikace RNF12FTD348K
Part Number RNF12FTD348K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 348K OHM 1/2W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4037794 pcs Datový list 1.RNF12FTD348K.pdf2.RNF12FTD348K.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Série RNF Režim panel 348 kOhms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RN 1/2 T1 348K 1% R