RNF12FTD33R2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FTD33R2 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNF12FTD33R2
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 33.2 OHM 1/2W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RNF12FTD33R2.pdf2.RNF12FTD33R2.pdf
  • Zpráva
Specifikace RNF12FTD33R2
Part Number RNF12FTD33R2 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 33.2 OHM 1/2W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3290064 pcs Datový list 1.RNF12FTD33R2.pdf2.RNF12FTD33R2.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Série RNF Režim panel 33.2 Ohms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RN 1/2 T1 33.2 1% R