RMCF2512FT357R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2512FT357R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RMCF2512FT357R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 357 OHM 1% 1W 2512
Datasheety: 1.RMCF2512FT357R.pdf2.RMCF2512FT357R.pdf
  • Zpráva
Specifikace RMCF2512FT357R
Part Number RMCF2512FT357R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 357 OHM 1% 1W 2512 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1462795 pcs Datový list 1.RMCF2512FT357R.pdf2.RMCF2512FT357R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2512 Velikost / Rozměry 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Série RMCF Režim panel 357 Ohms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2512 (6432 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.028" (0.70mm) Funkce Automotive AEC-Q200
Poruchovost - Detailní popis 357 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film