RMCF2512FT357K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2512FT357K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RMCF2512FT357K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 357K OHM 1% 1W 2512
Datasheety: 1.RMCF2512FT357K.pdf2.RMCF2512FT357K.pdf
  • Zpráva
Specifikace RMCF2512FT357K
Part Number RMCF2512FT357K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 357K OHM 1% 1W 2512 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1468862 pcs Datový list 1.RMCF2512FT357K.pdf2.RMCF2512FT357K.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2512 Velikost / Rozměry 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Série RMCF Režim panel 357 kOhms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2512 (6432 Metric) Ostatní jména RMC 1 357K 1% R