RMCF1210FT357R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1210FT357R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RMCF1210FT357R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 357 OHM 1% 1/2W 1210
Datasheety: 1.RMCF1210FT357R.pdf2.RMCF1210FT357R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
8000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RMCF1210FT357R
Part Number RMCF1210FT357R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 357 OHM 1% 1/2W 1210 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4224394 pcs Datový list 1.RMCF1210FT357R.pdf2.RMCF1210FT357R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 1210 Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Série RMCF Režim panel 357 Ohms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1210 (3225 Metric) Ostatní jména RMC 1/4 357 1% R