RMCF1210FT357K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1210FT357K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RMCF1210FT357K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 357K OHM 1% 1/3W 1210
Datasheety: 1.RMCF1210FT357K.pdf2.RMCF1210FT357K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RMCF1210FT357K
Part Number RMCF1210FT357K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 357K OHM 1% 1/3W 1210 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3778684 pcs Datový list 1.RMCF1210FT357K.pdf2.RMCF1210FT357K.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 1210 Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Série RMCF Režim panel 357 kOhms
Příkon (W) 0.333W, 1/3W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1210 (3225 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.028" (0.70mm) Funkce Automotive AEC-Q200
Poruchovost - Detailní popis 357 kOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film