RMCF1206FG10K7
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1206FG10K7 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RMCF1206FG10K7
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 10.7K OHM 1% 1/4W 1206
Datasheety: 1.RMCF1206FG10K7.pdf2.RMCF1206FG10K7.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
10000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RMCF1206FG10K7
Part Number RMCF1206FG10K7 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 10.7K OHM 1% 1/4W 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 6773932 pcs Datový list 1.RMCF1206FG10K7.pdf2.RMCF1206FG10K7.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 1206 Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série RMCF Režim panel 10.7 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.028" (0.70mm) Funkce Automotive AEC-Q200
Poruchovost - Detailní popis 10.7 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film