RMCF1206FG10K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1206FG10K0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RMCF1206FG10K0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 10K OHM 1% 1/4W 1206
Datasheety: 1.RMCF1206FG10K0.pdf2.RMCF1206FG10K0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
10000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RMCF1206FG10K0
Part Number RMCF1206FG10K0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 10K OHM 1% 1/4W 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 7799680 pcs Datový list 1.RMCF1206FG10K0.pdf2.RMCF1206FG10K0.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 1206 Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série RMCF Režim panel 10 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Ostatní jména RMC 1/8 10K 1% G