RC14KT3M90
Přehled produktu
Part Number: RC14KT3M90
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 3.9M OHM 10% 1/4W AXIAL
Datasheety: RC14KT3M90.pdf
  • Zpráva
Specifikace RC14KT3M90
Part Number RC14KT3M90 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 3.9M OHM 10% 1/4W AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 749655 pcs Datový list RC14KT3M90.pdf
Tolerance ±10% teplotní koeficient -
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Série RC Režim panel 3.9 MOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Non-Inductive, Pulse Withstanding
Detailní popis 3.9 MOhms ±10% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Carbon Composition Složení Carbon Composition