RC14KT3M30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RC14KT3M30
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 3.3M OHM 1/4W 10% AXIAL
Datasheety: 1.RC14KT3M30.pdf2.RC14KT3M30.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RC14KT3M30
Part Number RC14KT3M30 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 3.3M OHM 1/4W 10% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 638162 pcs Datový list 1.RC14KT3M30.pdf2.RC14KT3M30.pdf
Tolerance ±10% teplotní koeficient -
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Série RC Režim panel 3.3 MOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RC 1/4 3.3M 10% R