PRSM2JTR220
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PRSM2JTR220 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PRSM2JTR220
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.22 OHM 2W 5% AXIAL
Datasheety: 1.PRSM2JTR220.pdf2.PRSM2JTR220.pdf
  • Zpráva
Specifikace PRSM2JTR220
Part Number PRSM2JTR220 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.22 OHM 2W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 742572 pcs Datový list 1.PRSM2JTR220.pdf2.PRSM2JTR220.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Série RSMF Režim panel 220 mOhms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 235°C
Poruchovost - Detailní popis 220 mOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film