PRSM2JT390R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PRSM2JT390R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 390 OHM 2W 5% AXIAL
Datasheety: 1.PRSM2JT390R.pdf2.PRSM2JT390R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace PRSM2JT390R
Part Number PRSM2JT390R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 390 OHM 2W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 851023 pcs Datový list 1.PRSM2JT390R.pdf2.PRSM2JT390R.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Série RSMF Režim panel 390 Ohms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 235°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Proof, Safety
Poruchovost - Detailní popis 390 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film