PCF1JT10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PCF1JT10R0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PCF1JT10R0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 10 OHM 1W 5% AXIAL
Datasheety: PCF1JT10R0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace PCF1JT10R0
Part Number PCF1JT10R0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 10 OHM 1W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1106926 pcs Datový list PCF1JT10R0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient 0/ -400ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Série CF Režim panel 10 Ohms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovost - Detailní popis 10 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film
Složení Carbon Film
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
PCF2003DUS/DAAZ
PCF2003DUS/DAAZ
Výrobci: N/A
Popis: IC CLOCK 32KHZ 1CIR 8WLCSP
Na skladě: 240132 pcs
Stažení:
RFQ
PCF1E330MCL1GS
PCF1E330MCL1GS
Výrobci: Nichicon
Popis: CAP ALUM POLY 33UF 20% 25V SMD