PCF1JA10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PCF1JA10R0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PCF1JA10R0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 10 OHM 1W 5% AXIAL
Datasheety: PCF1JA10R0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace PCF1JA10R0
Part Number PCF1JA10R0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 10 OHM 1W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1051026 pcs Datový list PCF1JA10R0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient 0/ -400ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Série CF Režim panel 10 Ohms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Axial Ostatní jména PCF1JA10R0-ND
PCF1JA10R0TB
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Flame Retardant Coating, Safety Poruchovost -
Detailní popis 10 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Složení Carbon Film