MR1JB50L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MR1JB50L0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MR1JB50L0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.05 OHM 1W 5% AXIAL
Datasheety: 1.MR1JB50L0.pdf2.MR1JB50L0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace MR1JB50L0
Part Number MR1JB50L0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.05 OHM 1W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 86196 pcs Datový list 1.MR1JB50L0.pdf2.MR1JB50L0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient -
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.135" Dia x 0.385" L (3.43mm x 9.78mm)
Série MR Režim panel 50 mOhms
Příkon (W) 1W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména MR 1 0.05 5% B