MR1FTR100
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MR1FTR100 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MR1FTR100
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.1 OHM 1W 1% AXIAL
Datasheety: 1.MR1FTR100.pdf2.MR1FTR100.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace MR1FTR100
Part Number MR1FTR100 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.1 OHM 1W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 77123 pcs Datový list 1.MR1FTR100.pdf2.MR1FTR100.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient -
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.135" Dia x 0.385" L (3.43mm x 9.78mm)
Série MR Režim panel 100 mOhms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména MR 1 0.1 1% R
MR10.11%R
MR10.11%R-ND
MR10.1FR
MR10.1FR-ND
Provozní teplota -55°C ~ 275°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic Poruchovost -
Detailní popis 100 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic Metal Foil Složení Metal Foil