MLFA1FTC22K0
Přehled produktu
Part Number: MLFA1FTC22K0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES MELF 22K OHM 1% 1W 1% 0207 T
Datasheety: MLFA1FTC22K0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace MLFA1FTC22K0
Part Number MLFA1FTC22K0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES MELF 22K OHM 1% 1W 1% 0207 T Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1111866 pcs Datový list MLFA1FTC22K0.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0207 Velikost / Rozměry 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Série MLFA Režim panel 22 kOhms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice MELF, 0207 Ostatní jména MLFA1FTC22K0TR
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Funkce Automotive AEC-Q200 Poruchovost -
Detailní popis 22 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Automotive AEC-Q200 Metal Film Složení Metal Film