MLFA1FTC220R
Přehled produktu
Part Number: MLFA1FTC220R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES MELF 220 OHM 1% 1W 1% 0207 T
Datasheety: MLFA1FTC220R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace MLFA1FTC220R
Part Number MLFA1FTC220R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES MELF 220 OHM 1% 1W 1% 0207 T Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1027269 pcs Datový list MLFA1FTC220R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0207 Velikost / Rozměry 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Série MLFA Režim panel 220 Ohms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice MELF, 0207 Ostatní jména MLFA1FTC220RTR
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Funkce Automotive AEC-Q200 Poruchovost -
Detailní popis 220 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Automotive AEC-Q200 Metal Film Složení Metal Film