MLF14FTE178K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MLF14FTE178K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MLF14FTE178K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 178K OHM 1% 1/4W MELF 0204
Datasheety: MLF14FTE178K.pdf
  • Zpráva
Specifikace MLF14FTE178K
Part Number MLF14FTE178K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 178K OHM 1% 1/4W MELF 0204 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1554501 pcs Datový list MLF14FTE178K.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±25ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0204 Velikost / Rozměry 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Série MLF Režim panel 178 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice MELF, 0204 Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 178 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Thin Film