MLF14FTD60R4
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MLF14FTD60R4 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MLF14FTD60R4
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 60.4 OHM 1% 1/4W MELF 0204
Datasheety: MLF14FTD60R4.pdf
  • Zpráva
Specifikace MLF14FTD60R4
Part Number MLF14FTD60R4 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 60.4 OHM 1% 1/4W MELF 0204 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2342547 pcs Datový list MLF14FTD60R4.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0204 Velikost / Rozměry 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Série MLF Režim panel 60.4 Ohms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice MELF, 0204 Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 60.4 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Thin Film