MCB7JB4K70
Přehled produktu
Part Number: MCB7JB4K70
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 4.7K OHM 7W 5% AXIAL
Datasheety: MCB7JB4K70.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace MCB7JB4K70
Part Number MCB7JB4K70 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 4.7K OHM 7W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 381295 pcs Datový list MCB7JB4K70.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 1.378" L x 0.374" W (35.00mm x 9.50mm)
Série MCB Režim panel 4.7 kOhms
Příkon (W) 7W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Poruchovost - Detailní popis 4.7 kOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film