MCB5JB5K60
Přehled produktu
Part Number: MCB5JB5K60
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 5.6K OHM 5W 5% AXIAL
Datasheety: MCB5JB5K60.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
750 pcs
  • Zpráva
Specifikace MCB5JB5K60
Part Number MCB5JB5K60 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 5.6K OHM 5W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 486088 pcs Datový list MCB5JB5K60.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.866" L x 0.374" W (22.00mm x 9.50mm)
Série MCB Režim panel 5.6 kOhms
Příkon (W) 5W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Poruchovost - Detailní popis 5.6 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film