KAL50JB50L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
KAL50JB50L0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: KAL50JB50L0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES CHAS MNT 0.05 OHM 5% 50W
Datasheety: 1.KAL50JB50L0.pdf2.KAL50JB50L0.pdf
  • Zpráva
Specifikace KAL50JB50L0
Part Number KAL50JB50L0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES CHAS MNT 0.05 OHM 5% 50W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 29633 pcs Datový list 1.KAL50JB50L0.pdf2.KAL50JB50L0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Velikost / Rozměry 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) Série KAL
Režim panel 50 mOhms Příkon (W) 50W
Obal Bulk Paket / krabice Axial, Box
Provozní teplota -55°C ~ 275°C montážní Feature Flanges
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Lead Style Solder Lugs Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.641" (16.28mm) Funkce Moisture Resistant
Poruchovost - Detailní popis 50 mOhms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor