KAL50JB3K30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
KAL50JB3K30 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: KAL50JB3K30
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES CHAS MNT 3.3K OHM 5% 50W
Datasheety: 1.KAL50JB3K30.pdf2.KAL50JB3K30.pdf
  • Zpráva
Specifikace KAL50JB3K30
Part Number KAL50JB3K30 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES CHAS MNT 3.3K OHM 5% 50W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 49388 pcs Datový list 1.KAL50JB3K30.pdf2.KAL50JB3K30.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±20ppm/°C
Velikost / Rozměry 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) Série KAL
Režim panel 3.3 kOhms Příkon (W) 50W
Obal Bulk Paket / krabice Axial, Box
Ostatní jména KAL 50 3.3K 5% B