HVCB0603FTC100M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: HVCB0603FTC100M
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100M OHM 1% 0.06W 0603
Datasheety: 1.HVCB0603FTC100M.pdf2.HVCB0603FTC100M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace HVCB0603FTC100M
Part Number HVCB0603FTC100M Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 100M OHM 1% 0.06W 0603 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 44678 pcs Datový list 1.HVCB0603FTC100M.pdf2.HVCB0603FTC100M.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0603 Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.79mm)
Série HVC Režim panel 100 MOhms
Příkon (W) 0.06W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0603 (1608 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 150°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.020" (0.51mm) Funkce High Voltage, Pulse Withstanding
Poruchovost - Detailní popis 100 MOhms ±1% 0.06W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film