HVCB0603FTC100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB0603FTC100K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: HVCB0603FTC100K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100K OHM 1% 0.06W 0603
Datasheety: 1.HVCB0603FTC100K.pdf2.HVCB0603FTC100K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace HVCB0603FTC100K
Part Number HVCB0603FTC100K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 100K OHM 1% 0.06W 0603 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 52611 pcs Datový list 1.HVCB0603FTC100K.pdf2.HVCB0603FTC100K.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0603 Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.79mm)
Série HVC Režim panel 100 kOhms
Příkon (W) 0.06W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0603 (1608 Metric) Ostatní jména HVCB 0603 T2 100K 1% R