FRN2JT8R20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: FRN2JT8R20
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 8.2 OHM 2W 5% AXIAL
Datasheety: FRN2JT8R20.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace FRN2JT8R20
Part Number FRN2JT8R20 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 8.2 OHM 2W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 858981 pcs Datový list FRN2JT8R20.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±350ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Série FRN Režim panel 8.2 Ohms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -40°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Proof, Fusible, Moisture Resistant, Safety
Poruchovost - Detailní popis 8.2 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Fusible, Moisture Resistant, Safety Metal Film