FRN2JT36R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
FRN2JT36R0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: FRN2JT36R0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES FUSE 36 OHM 2W 5% AXIAL
Datasheety: 1.FRN2JT36R0.pdf2.FRN2JT36R0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace FRN2JT36R0
Part Number FRN2JT36R0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES FUSE 36 OHM 2W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 938904 pcs Datový list 1.FRN2JT36R0.pdf2.FRN2JT36R0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±350ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Série FRN Režim panel 36 Ohms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména FRN 2 36 5% R