EWT50JB150R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
EWT50JB150R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: EWT50JB150R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES CHAS MNT 150 OHM 5% 50W
Datasheety: 1.EWT50JB150R.pdf2.EWT50JB150R.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace EWT50JB150R
Part Number EWT50JB150R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES CHAS MNT 150 OHM 5% 50W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 11322 pcs Datový list 1.EWT50JB150R.pdf2.EWT50JB150R.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient -
Velikost / Rozměry 0.563" Dia x 4.016" L (14.30mm x 102.00mm) Série EWT
Režim panel 150 Ohms Příkon (W) 50W
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Tubular
Ostatní jména EWT 50 150 5% B
EWT50150JB
EWT50150JB-ND
Provozní teplota -55°C ~ 350°C
Funkce Flame Proof, Safety Poruchovost -
Detailní popis 150 Ohms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Složení Wirewound