EWT25JB75R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
EWT25JB75R0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: EWT25JB75R0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES CHAS MNT 75 OHM 5% 25W
Datasheety: 1.EWT25JB75R0.pdf2.EWT25JB75R0.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace EWT25JB75R0
Part Number EWT25JB75R0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES CHAS MNT 75 OHM 5% 25W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 19825 pcs Datový list 1.EWT25JB75R0.pdf2.EWT25JB75R0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient -
Velikost / Rozměry 0.563" Dia x 2.008" L (14.30mm x 51.00mm) Série EWT
Režim panel 75 Ohms Příkon (W) 25W
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Tubular
Ostatní jména EWT 25 75 5% B
EWT2575JB
EWT2575JB-ND
Provozní teplota -55°C ~ 350°C
Funkce Flame Proof, Safety Poruchovost -
Detailní popis 75 Ohms ±5% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor Složení Wirewound