EWT100JB150R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
EWT100JB150R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: EWT100JB150R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES CHAS MNT 150 OHM 5% 100W
Datasheety: 1.EWT100JB150R.pdf2.EWT100JB150R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace EWT100JB150R
Part Number EWT100JB150R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES CHAS MNT 150 OHM 5% 100W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 7121 pcs Datový list 1.EWT100JB150R.pdf2.EWT100JB150R.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient -
Velikost / Rozměry 0.752" Dia x 6.496" L (19.10mm x 165.00mm) Série EWT
Režim panel 150 Ohms Příkon (W) 100W
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Tubular
Ostatní jména EWT 100 150 5% B
EWT100150JB
EWT100150JB-ND
Provozní teplota -55°C ~ 350°C
montážní Feature Brackets (not included) Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Lead Style Tab
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Flame Proof, Safety Poruchovost -
Detailní popis 150 Ohms ±5% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor Složení Wirewound