EWT100JB100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
EWT100JB100K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: EWT100JB100K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES CHAS MNT 100K OHM 5% 100W
Datasheety: 1.EWT100JB100K.pdf2.EWT100JB100K.pdf
  • Zpráva
Specifikace EWT100JB100K
Part Number EWT100JB100K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES CHAS MNT 100K OHM 5% 100W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5376 pcs Datový list 1.EWT100JB100K.pdf2.EWT100JB100K.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient -
Velikost / Rozměry 0.752" Dia x 6.496" L (19.10mm x 165.00mm) Série EWT
Režim panel 100 kOhms Příkon (W) 100W
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Tubular
Ostatní jména EWT 100 100K 5% B
EWT100100KJB
EWT100100KJB-ND
Provozní teplota -55°C ~ 350°C
montážní Feature Brackets (not included) Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Tab Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Proof, Safety
Poruchovost - Detailní popis 100 kOhms ±5% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor