CSRN2010JTR470
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
CSRN2010JTR470 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CSRN2010JTR470
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES SMD 0.47 OHM 5% 1W 2010
Datasheety: 1.CSRN2010JTR470.pdf2.CSRN2010JTR470.pdf
  • Zpráva
Specifikace CSRN2010JTR470
Part Number CSRN2010JTR470 Výrobce Stackpole Electronics Inc.
Popis RES SMD 0.47 OHM 5% 1W 2010 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 917239 pcs Datový list 1.CSRN2010JTR470.pdf2.CSRN2010JTR470.pdf
Napìtí - AC - Napětí - Pracovní 1W
Napětí - Rozdělení 2010 Tloušťka (Max) ±250ppm/°C
Velikost / Rozměry 0.197" L x 0.097" W (5.00mm x 2.45mm) Série CSRN
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Polarizace 2010 (5025 Metric)
Ostatní jména CSRN 1 0.47 5% R