CSRN2010JTR430
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
CSRN2010JTR430 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CSRN2010JTR430
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES SMD 0.43 OHM 5% 1W 2010
Datasheety: 1.CSRN2010JTR430.pdf2.CSRN2010JTR430.pdf
  • Zpráva
Specifikace CSRN2010JTR430
Part Number CSRN2010JTR430 Výrobce Stackpole Electronics Inc.
Popis RES SMD 0.43 OHM 5% 1W 2010 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 885970 pcs Datový list 1.CSRN2010JTR430.pdf2.CSRN2010JTR430.pdf
Napìtí - AC - Napětí - Pracovní 1W
Napětí - Rozdělení 2010 Tloušťka (Max) ±250ppm/°C
Velikost / Rozměry 0.197" L x 0.097" W (5.00mm x 2.45mm) Série CSRN
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Polarizace 2010 (5025 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks Výrobní číslo výrobce CSRN2010JTR430
Výška - Sedící (Max) 0.030" (0.75mm) Funkce Current Sense
FIFO je 2 Rozšířený popis 0.43 Ohm ±5% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Thick Film
ESR (Equivalent Resistance Series) ±5% Popis RES SMD 0.43 OHM 5% 1W 2010